ABD'li şarkıcı Britney Spears'ın, dün Los Angeles'ta kaldığı otelde sinir krizi geçirdiği iddia edildi.

Ünlülerin uğrak noktası olan Chateau Marmont otelinde erkek arkadaşı Paul Richard Soliz'le kavga ettiği söylenen ünlü şarkıcı için ambulans çağrıldı.

Görgü tanıkları, çarşamba gecesi otele gelen çift arasındaki gerilimin dikkat çektiğini, Britney Spears'ın durumunun iyi olmadığı konusunda polise haber verdiklerini ancak polis yetkililerinin şüpheli bir durum olmadığını düşünerek otelden ayrıldığını anlattı.

Oteldeki tanıklar daha sonra çiftin odasından çığlık sesleri geldiğini aktardı.

Los Angeles Polisi'nden yapılan açıklamada da "Bir kadının yaralandığı ihbarı üzerine otele ambulans gönderdik" denildi. Spears'ın hastaneye götürülüp götürülmediği konusunda bir bilgi verilmedi.

Öte yandan ABD basınında şarkıcının otelin önünde iç çamaşırıyla ve çıplak ayakla dolaştığı, üstünü yastıkla ve battaniyeyle örttüğü görüntüleri yayınlandı. Ünlü ismin dizlerinde morluklar olması da dikkat çekti.

Bir kaynak, şarkıcının korumalarıyla otelden ayrıldığını ve evine döndüğünü söyledi.

'YALAN HABER, DUBLÖRÜM' DEDİ

2008'de de sinir krizi geçirdiği görüntüleriyle tartışma yaratan 42 yaşındaki yıldızın son görüntüleri, ruh sağlığıyla ilgili endişeleri yeniden gündeme getirdi. 

Olayın ardından Instagram'da fotoğraflardaki kişinin kendisi değil dublörü olduğunu savunan ve "Her gün daha da güçleniyorum" diyen Spears'ın daha sonra mesajı silmesi de kafaları karıştırdı.

Yeni mesajında "Bunlar yalan haber" ifadelerini kullanan ünlü şarkıcı, ayağını burktuğu için sağlık görevlilerinin geldiğini, bunun "yasadışı" olduğunu ve onları karşısında görmekten rahatsızlık duyduğunu da belirtti.