Hollywood yıldızı Jennifer Love Hewitt’ten dikkat çekici açıklamalar… Güzel oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı filtreli bir fotoğrafla sosyal medyada lince uğramıştı.

Bazı insanların kendisini tanınmaz halde bulduğunu söyleyen Hewitt, bunun kendisini dehşete düşürdüğünden dem vurdu.

44 yaşındaki oyuncu, “Inside of You” adlı podcast'te sunucu Michael Rosenbaum'a "O zamanlar salondaki ışıkta güzel görünen bir filtreydi. Gerçekten bunu hiç düşünmedim.” açıklamasında bulundu. 
 
Bazı sosyal medya kullanıcılarının “Tanınmıyor ve bu yüzden filtrelere başvurdu çünkü şu anda 40'lı yaşlarında gerçekte ne kadar kötü göründüğünü bilmemizi istemiyor” şeklindeki yorumlarını gören Hewitt, onlarla dalga geçmek için daha “abartılı” filtrelerle fotoğraflar yayınladı.

Fotoğraflara “tamamen doğal ve filtresiz” diyerek dalga geçtiğini açıklayan aktris, daha fazla öfkeli yorumun hedefi oldu.  

Hewitt, sonrasında “Ve farkettim ki, hiçbir şeyi doğru yapamam. İnsanların senin hakkında ne düşündüğünü umursamak istemezsin ama insanların senin hakkında ne düşündüğünü önemsemen lazım. Umursamıyormuş gibi yapmak yalan söylemek olur” diye ekledi.

Bununla birlikte ünlü oyuncu, “insanların çoğunluğunun ona karşı çok nazik davrandığına” da dikkat çekti.