Sivasspor'un Basın Sözcüsü Gökhan Karagöl, İstanbulspor karşısında elde edilen 1-0'lık galibiyet sonrası açıklamalarda bulundu.

Sivasspor Basın Sözcüsü Gökhan Karagöl, maçın ardından yaptığı değerlendirmede, kazanmanın verdiği mutluluğu dile getirdi ve "3 puanı aldığımız, iç sahada ilk galibiyetimiz olduğu için mutluyuz. Fakat oynanan oyundan herkes gibi biz de mutlu değiliz" dedi.

Karagöl, milli maç arasında takımın durumunu değerlendireceklerini belirterek, "Önümüzdeki milli arada değerlendirmelerimizi yapacağız. Gerek kadro, gerek transfer, gerekse diğer detayları da yönetimle beraber, hocamızla beraber konuşacağız. İnşallah bundan sonra performansımızı arttırmamız lazım." ifadelerini kullandı.

Transferle ilgili görüşmeleri sürdürdüklerini dile getiren Karagöl, "Ligin ikinci yarısı neredeyse başlıyor. Bunun için gerekli çalışmaları çok hızlı şekilde yapacağız. Transferlerle ilgili istişarelerimizi yapıyoruz. Şimdi gerekli detayları içeride konuşacağız. Bugün bazı değerlendirmeler yapacağız. Önümüzdeki günlerde de bir açıklama yaparız. Maçın hakemine de çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir maç yönetti. Bizim haftalardır hasret kaldığımız tarzda bir maç yönetti" yorumunu yaptı.

"FEDERASYON BAŞKANIYLA İLGİLİ TAVRIMIZ YOK"

Karagöl, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile ilgili düşüncelerini paylaşarak, federasyonla uyum içinde olduklarını ve olumsuz bir görüşlerinin olmadığını açıkladı:

Federasyon başkanıyla alakalı bir tavrımız yok. Dün de zaten spor bakanımız, federasyon başkanımız ve tüm takımların başkanları bir toplantı yaptılar. Orada çıkan ortak bir karar var. Şu an federasyonla paralel hareket ediyoruz. Bununla ilgili olumsuz bir düşüncemiz yok. İnşallah önümüzde ki günlerde Türk futbolu hak ettiği yere ulaşır. Türk futbolu adına çok şanssız 2 hafta geçirdik. Marka değerimizi yükseltmek için sürekli istişareler yapılıyor. İnşallah bunun neticesinde önümüzdeki dönemde daha farklı, daha güzel günler yaşarız diye umut ediyorum