Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gözler yeni bölüm fragmanında: Fazilet Hanım ve Kızları 34. bölüm fragmanı geldi Fazilet Hanım 33. son bölüm izle…
Gözler yeni bölüm fragmanında: Fazilet Hanım ve Kızları 34. bölüm fragmanı geldi Fazilet Hanım 33. son bölüm izle…
Fazilet Hanım ve Kızları 33. son bölüm yayınlandı. Sinan, Yağız’ın gizemli aşkının kim olduğunu öğrenmeye çalışıyor. İzleyiciler Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümden ipuçları edinmek için yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye soruyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni fragman, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki...
Magazin 3 Şubat 2018 - 23:29

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızlar için heyecan dorukta. Fazilet Hanım ve Kızları’nın 34. bölümü fragmanı yayınlandı mı sorusu birçok kişi tarafından sorulurken son bölüme dair ayrıntılar da araştırılıyor. Fazilet Hanım ve Kızları, 33. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Cumartesi akşamları yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları izleyiciler tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Sinan, Yağız’ı üzeren gizemli aşkı öğrenmek için uğraşıyor. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Fazilet Hanım ve Kızları ile ilgili son gelişmeler…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Abisinin mezarlıkta yaptığı aşk itirafıyla şaşkına dönen Sinan, Yağız'a acı veren gizemli kızın kim olduğunu öğrenmek isterken, Hazan ve Kerime arasında yaşananlar Kerime'nin eline koz verir. Hazım ve Ece arasında yaşanan Yasin krizi ise, Fazilet'in Selin ve Şükriye'ye yaptığı baskının gölgesinde kalır.

Selin'in oynadığı oyunun ortaya çıkması Ece'yi nefret dolu bir intikama sürüklerken Hazım bir baba olarak çok zor durumdadır. Kerime'nin oyununa gelen Hazan, Yağız'ı korumak isterken bu kez Fazilet'le karşı karşıya gelir.

 

Kerime'nin Hazan'a düşman olmasından tedirgin olan Fazilet, Yağız için büyük tehlikedir. Hazan'ın Yağız'ı kurtarmak için verdiği tepki, Fazilet'in gözlerini Yağız ve Hazan'a çevirmesine sebep olur. Yağız ve Hazan'a baktığında gördüklerinden tedirgin olan Fazilet, Yağız'ı hayatının gerçeğiyle yüzleştirmek için harekete geçer.

Fazilet'in atacağı adımdan habersiz olan Hazan için annesini durdurmak artık imkansızdır. Sonunda Kerime'yi babasıyla ilgili konuşturmayı başaran Sinan ise öğrendiği korkunç gerçekle birlikte Hazım'la hayatının yüzleşmesini yaşar. Yüzleşmelerle dolu karanlık gece tüm taşları yerinden oynatmak üzeredir.

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN


Son güncelleme: 08:11 - 05.02.2018