Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülizar 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar 9. son bölüm izle
Gülizar 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar 9. son bölüm izle
Gülizar 9. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Gülizar hayatıyla ilgili önemli bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Gülizar yeni bölümde yaşanacaklar merak ediliyor. Gülizar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...
Magazin 17 Mart 2018 - 23:36

Gülizar dizisi Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden biri… Başrolde güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ı izlediğimiz dizinin yönetmenliğini Çağan Irmak yapıyor. Gülizar yıllardır özlemini kurduğu ailesi ve müziği mi; yoksa hayatında ilk kez tattığı aşkı mı seçecektir? Gülizar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Gülizar dizisi hakkında merak edilenler…

GÜLİZAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Murat’la Gülizar, Hayriye hanıma yakalanmanın şokunu yaşarlar. Gülizar, Hayriye’den hiç beklemediği bir tepki görür ve bütün aileyi karşısına alır. Suzan’ın desteğiyle ayakta kalmaya çalışan Gülizar, ailede onu gerçekten seven tek kişiyi de kaybeder ve Mine’nin ortaya çıkan sırrıyla birlikte iyice yıkılır.

Mine ise Murat'ı kaybetmiş olmanın verdiği hırsla Gülizar'a karşı daha çok bilenir ve harekete geçmekte gecikmez. Önce Teksoy ile daha sonra ise Kartal ile işbirliğine girerek Gülizar'ı yaralamanın yollarını arar.

Gülizar, Hayriye’nin kendisini zorlamasıyla aşkı ve ailesi arasında bir tercih yapmak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi Kartal da Gülizar'ı aşkı ve müzik kariyeri arasında seçim yapmaya zorlar.

GÜLİZAR YENİ FRAGMAN

GÜLİZAR SON BÖLÜM

Son güncelleme: 11:41 - 25.03.2018