Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 40. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 40. son bölüm izle
İstanbullu Gelin dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Garip kalp krizi geçiriyor. Dizi severlerin sıkı bir şekilde takip ettiği İstanbullu Gelin dizisinin başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz yer alıyor. İşte dizi hakkında merak edilenler...
Magazin 13 Mart 2018 - 22:18

İstanbullu Gelin 41. yeni bölüm fragmanı geldi. Garip Bey kalp krizi geçirir ve yoğun bakıma alınır. Esma bu haber karşısında yıkılır. Ekranların en çok izlenen dizilerinden İstanbullu Gelin hakkında son gelişmeleri haberimizden öğrenebilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İpek, boşanma celbini görünce gözyaşlarına boğulur. Süreyya, Faruk’u uyarıyor “Anneler de insandır doğaüstü yaratıklar değillerdir”

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Murat ve Bade'nin yıldırım nikahı konakta deprem yaratır. Esma ve Garip'in hala görüşüyor olması hem yeni evli çiftte hem diğerlerinde gerilime neden olur. Begüm'ün acısıyla daha da hırslanan Can, Faruk'un peşindedir. Adem ve Dilara'nın boşanma kararını dahi Faruk üzerinden yürütmektedir. Süreyya'nın hamile olduğunu öğrenen Emir, herkesi üzecek bir karar alır. Fikret'in mektupları bulması ise tüm dengeleri alt üst edecektir.

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM