Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Onur Tuna’dan üstsüz paylaşım
Onur Tuna’dan üstsüz paylaşım
Son olarak ekranlara Yasak Elma dizisinde Alihan karakteri ile izlediğimiz ve yeni sezonla birlikte Güney Kore uyarlaması olan 'Mucize Doktor'da yer alan oyuncu Onur Tuna, Instagram hesabından üstsüz bir fotoğrafını paylaştı.
Magazin 28 Ekim 2019 - 13:27

Geniş bir kitle tarafından bir dönem dizisi olan Filinta ile tanınan Onur Tuna, kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkan isimlerden… Şimdilerde büyük bir beğeniyle seyredilen Mucize Doktor adlı dizide izlediğimiz yakışıklı oyuncu sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanıyor. Bir milyon takipçisiyle yer aldığı dizinin setinden bol bol paylaşımda bulunan Tuna, üstsüz paylaşımıyla herkesi şaşırttı.

Can Yaman’la birlikte tavan yapan üstsüz paylaşım furyasına katıldığı görülen 34 yaşındaki Onur Tuna, bu fotoğrafına “Güneş kadar yakın” notunu düştü ve özellikle kadın takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı. Bir saat içerisinde yüz bine yakın beğeni alan fotoğrafına çok sayıda yorum alan Tuna’nın kadın hayranları bu kareyi kalp ve öpücük emojilerine boğdu.

Son güncelleme: 14:26 - 28.10.2019