Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor son bölümde kim elendi, kim gitti?
Survivor son bölümde kim elendi, kim gitti?
Survivor'da büyük finale çok kısa bir süre kaldı. Acun Ilıcalı, hızlı elemelerin başlayacağını haber verdi, Çarşamba akşamı yeni bir dokunulmazlık oyunu oynanacak, Perşembe akşamı ise bir kişi daha elenecek. Peki Survivor son bölümde kim elendi, kim gitti? İşte elenen isim...
Sozcu.com.tr
Magazin 19 Haziran 2019 - 00:22

Survivor’da son dokunulmazlığı Beyaz takım kaybetmiş ve takımda bulunan Yunan yarışmacıların hepsi eleme adayı olmuştu. Afroditi, Nikos ve Kyriakos arasında yapılan oylama sonucu en az SMS alan yarışmacı elendi.

SURVİVOR SON BÖLÜMDE KİM ELENDİ? – KYRİAKOS

Sakis: Bu akşam 3 aday var. Nikos, Kyriakos ve Afroditi. Sanırım üçünüz aday olmak için anlaşmışsınız. Bizim ve seyircinin bundan haberi yoktu. Bir veda anı geldi çattı.

Afroditi: Üçümüz buraya kadar gelmişken veda etmek çok üzücü. Hepimizin finale ulaşmasını istiyordum. Devam etmek istiyorum. Gidersem çok üzüleceğim. Finale kalmayı hayal ediyordum.

Nikos: İlk kez eleme adayıyım. Arkadaşlar bunu daha önce yaşadılar. Gergin olmayı bekliyordum. Ama sakinim. Umarım aldığım karar yüzümü kara çıkarmaz. Atina’daki finalde bulunmayı çok istiyorum.

Kyriakos: Ben de gitmek istemiyorum. Sonuna kadar gidebilmeyi isterdim. Umarım kalabilirim. Eğer kalamazsam da Survivor’da birçok şey kazandım.