Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasak Elma 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ender’den Şahika hamlesi! Yasak Elma 53. son bölüm izle
Yasak Elma 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ender’den Şahika hamlesi! Yasak Elma 53. son bölüm izle
Yasak Elma 54. yeni bölüm fragmanı FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma'nın son bölümünde; Halit’in kayıp bebeği bulup gelmesi, Şahika’nın kurduğu düzenin yavaş yavaş yıkılmasına yol açarken, Şahika yeni bir plan geliştirir. Yıldız perişan bir haldeyken yine ona eski düşmanı el uzatacaktır. Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece ve Barış Kılıç'ın yer aldığı Yasak Elma 53. son bölümünde başka neler yaşandı? İşte Yasak Elma 53. son bölüm izleme linki...
Magazin 21 Ekim 2019 - 22:50

Yasak Elma dizisinin son bölümünde; Ender ve Yıldız güç birliği yaparak Şahika'nın foyalarını ortaya çıkarmaya çalışırlar. Halit oğlundan ayrı kalmayacağını herkese ilan edip, Yıldız'ı yalıya geri çağırır. Ancak Yıldız, ilişkisiyle ilgili nihai kararı vermiştir.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANIYASAK ELMA 53. SON BÖLÜM İZLE

Yıldız, bebeğinin Halit’ten olduğunu ispat etmeye çalışırken, Ender kendisine Yıldız'dan bir fayda gelmeyeceğini anlamıştır.

Şahika, Halit'i tamamen avucunun içine almayı başardığını düşünerek, planının geri kalanını uygulamaya koyar.

Halit, Yıldız'ın ona ihanet ettiğini sanarak Yıldız'ı tamamen hayatından çıkarmak için harekete geçer.

Yıldız perişan bir haldeyken yine ona eski düşmanı el uzatacaktır.

Son güncelleme: 08:06 - 22.10.2019