Pazar günü çeşitli kaynaklar TMZ'ye, 28 Nisan'da Fulton'ın Los Angeles'taki evinde meydana gelen bir olayla ilgili olarak düzenlenen bir darp raporunda oğlu Weston'ın şüpheli olarak adlandırıldığını söyledi.

İddiaya göre, anne-oğul arasındaki kavga sözlü bir tartışma olarak başladı, ardından fiziksel bir hal aldı.

İlk müdahale oyuncunun evine çağrıldı ancak oyuncu hastaneye götürülmedi. Ancak 33 yaşındaki Cage, polisler geldiğinde orada olmadığından herhangi bir tutuklama yapılmadı.

TMZ'nin haberine göre, 56 yaşındaki Fulton'a yakın kaynaklar, "duygusal bir an" sırasında oğluna yardım etmesi istendiğini ve onu teselli etmesi için yanına çağırıldığını söylüyor. Ancak basına Fulton'ın kavga iddialarını reddettiği ve mahremiyet talep ettiği söylendi.

Pazar günü Fulton’ın, yüzünün her yerinde morluklar bulunan şekilde fotoğrafları çekildi. Gözünün altındaki morluk oldukça belirginken, yanaklarında ve alnında solmakta olan sarı izler olduğu görüldü.

Fulton ve Cage yakın zamanda, Cage'in görüşmediği eşi Hila Arounian'a, 100.000 doları zimmete geçirdiği ve Weston'ın ikiz kızlarını görmesini engellemek için "sahtekar bir yasaklama emri" sunduğu iddiasıyla dava açmak için birlikte çalışıyorlardı.

Fulton'ın Kasım 2023'te açtığı davada, 2018'de Weston'la evlenen Arounian'ın, eski eşine karşı "duygusal olarak istismarcı" olduğu ve kendisini ailesinden uzaklaştıracak kadar manipülatif olduğu iddia edildi.

Weston, davasında Arounian'ın "akıl sağlığı sorunları" iyileşirken kendisinden "yararlandığını" iddia etti. Arounian o sırada yorum yapmayı reddetti.