Sinan Oğan'ın "Kılıçdaroğlu seçimde bana Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı ve 3 Bakanlık teklif etti" açıklamasına CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan çarpıcı bir yanıt geldi.

"SANA BOYATMAK İÇİN AYAKKABILARIMI BİLE VERMEM!"

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı;

*İncinsen de sözün düzünü diyeceğim... Sana bırak 3 bakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı vermeyi, boyatmak için ayakkabılarımı bile vermem!

*Sen domuz bağcı teröristlerin ortağı, para düşkünü bir siyaset tüccarı, cehennemin kapılarını milletin üstüne kitleyen, Türkiye'nin batması ve parçalanması için kurulan plana sadık bir B.O.P ajanısın!

"VATANIN VE MİLLETİN GELECEĞİNİ KAÇ DOLARA SATTIN?"

Senin beklentin başkaymış… Sen bekâcı değil, paracıymışın… Azerbaycan televizyonuna verdiğin röportajda, çiftliğini 1,5 milyon dolara bile satmayacağını söylüyorsun.
Peki, vatanın ve milletin geleceğini kaç dolara sattın?

*Bu ülkeyi ben yönetmiş olsam çıkacak tek kriz; senin şahsi ekonomik krizin olacaktı. Ben yönetmiş olsam; mülteciler evine dönmüş, milletin konut sorunu çözülmüş,
gençler araba alabilir hale gelmişti.

*Bugün Rus'un, İngilizin'in, Avrupalıların ve Arapların tapusuna verdiğiniz sahillerimiz ve tatil bölgelerimiz milletimizin olacak, şu güzel yaz aylarında bütün milletimiz tatilini yapacaktı.

"14 MAYIS AKŞAMI EFENDİNİ ARAMIŞSIN"

14 Mayıs akşamı efendini aramışsın. Ona ilk turda %49,5’da bırakın %50'ye tamamlamayın demişsin.

*Sanma o yaptıklarınız , o aldıklarınız yanınıza kalacak. Nedamet getir! Seçimlerde bu milletin geleceği ile nasıl oynadınız anlat.

"HAİN PLANIN SADIK YAMAĞISIN"

*Sözüm ona "milliyetçiymiş".  Sermaye sevdalısı, kurulan hain planın sadık yamağısın.
Hadi yüreğin yeter, efendilerinden izin alabilirsen; yarın Sinan Ateş davasına gel, katledilen milliyetçi bir vatan evladının hakkına sahip çık, göreyim yüreğin kaç okka…

"KURDUĞUNUZ PLANI BAŞINIZA GEÇİRECEĞİM..."

*Hepinizin milliyetçiliği, benim vatan sevgimin zekatı kadar yoktur. Sizin benden tek fazlanız; tapularınız ve banka hesaplarınızdır. Ama şüphen olmasın kurduğunuz planı başınıza geçireceğim...