Oğlak zamanındayız, bugün Merkür de Oğlak burcuna geçiyor. Çalışacağız, dağınık zihnimizi toparlayacağız, amaçlarımıza odaklanacağız. Uzun vadeli kariyer yapılandırmaları için harekete geçebilir, otorite konumundaki kişilerle fikir birliğinde bulunabilir, destek alabiliriz.

Bir kaotik durumdan özgürleşmek mümkün olabilir, bunun sonucunda gerçekten önemli olan şeylere odaklanabiliriz. Arzuların peşinden korkusuzca gidebilir, başarı için bir oğlak gibi sarp ve dikenli dağlara tırmanmak için yolumuzda ilerleyebiliriz.

Jüpiter- Mars üçgen açısı toprak burçlarında beklenmedik güzel sürprizli gelişmeleri, yeni başlangıçları hayatımıza katabilir, Uranüs’ün Yeniaya 120’liği bireysel yetenekleri dışarı çıkartmak için cesaret verebilir, bazı şeyler yıldırım hızıyla gerçekleşebilir. Kimine sürpriz bir yenilik, kimi için bir suyun bulanması gibi yansıyabilir. Enerjik bir değişim yaşayabilir, hayata başka bir perspektifle bakmaya başlayabiliriz.

Uranüs başkasının değil kendi kurallarınızı masaya koymanızı ister. Sınırları kırmak ve genişlemek böyle gerçekleşecektir. Jüpiter bereket verecek, Satürn mücadele gerektiren işlere dayanıklılık katacak, ancak Merkür- Neptün karesi aynı oranda bazı değişimleri krizle getirecektir. Hayallerinize dair kendinizi uzun uzun düşünürken bulabilirsiniz.

OLGUNLUK VE SAĞDUYU GELİŞTİRİN

Oğlak burcu ustalıktır. Hangi alanda profesyonelleşmek istediğinizi ve yönünüzü tayin etmek sizin elinizdedir. Yaptığınız her şey sizin sorumluluğunuzdur. Her ne geliyorsa ilahi düzene güvenilmelidir. Hayallerinizi gerçek bir şekilde besleyebilirsiniz. Bu dönemde sorumlulukları için elini taşın altına koyan kazanır. 3. Dekanda gerçekleşen yeniayla ertelemeden ve bahane bulmadan yapmak istediklerinizi belirleyin ve eyleme geçin.

Kafa karışıklığına lüzum yok, gücünüze güvenin, kimsenin sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin. Plüto Oğlak burcunun 29 derecesinde. Bir kapanış ve bitiş, ölüm ve yeniden doğuş.. Geçmişin kalıpların kurtuluyoruz, bağımsızlığı ortaya koyuyoruz. 2024 Temmuz ve Kasım aylarına kadar ki süreç işlevini kaybetmiş birçok ilişki ve evliliğinin sonlanmasına hizmet edecektir.

2008 yılından beri türlü zorluklarla baş etmekte olan Oğlak burçlarını ve burada kişisel gezegenleri olanlar için bereketli bir yeniay. Yarım kalmış işlerinizi ertelemeyin, ele alın, harekete geçin.

9-15 Nisan arasında doğan Koç,

7-18 Temmuz arasında doğan Yengeç,

8-19 Ekim arasında doğan Terazi burçlarının mücadelesi bu süreçte artabilir.

Merkür Oğlak burcunda engebeli yolları gayretle aşmaya niyet ediyoruz. Zaman zaman taşıdığımız yükler bizi zorlayabilir, ancak her şeyi usulün göre yapmak işimizi kolaylaştıracaktır. Eksikleri daha rahat fark edebiliriz, amacımızı daha rahat belirleyebiliriz. Sabırla işlenen her ilmeğin sonunda çabamızın meyvelerini toplayabiliriz. Vizyonunuzu genişleten insanlarla çevreleyin, yeni bakış açılarını hayatınıza katın.

Her ne kadar yeniay ışığının altında olsak ta unutmayın Oğlak burcu bitişlerin, kışın, mevsimidir. Ve gelecek için eskiye veda edilebilir. Kontrolü biraz olsun bırakmayı deneyin, korkularınızı inancınızla değiştirin. Deneb sabit yıldızı fırtına, denizlerde oluşan kazaları ve sert hava şartlarını ortaya çıkartır, dünyanın çeşitli bölgelerinde tsunamiler meydana gelebilir.

Merkür- Neptün karesi salgın bulaşıcı hastalıklara karşı uyarı niteliğinde, bel, boyun, diz, dişlerle ilgili tedavi kapısının açıldığı bir zaman dilimi. İş insanları, influencerlar, CEO’ larla ilgili başlayan olaylara, davalara yenileri eklenebilir. Dolandırılmalara, internet alışverişlerine, sahtekârlıklara karşı dikkatli olunuz. Çıkan her habere inanmayın, hiç bir şey göründüğü gibi olmayacağından her işe kontrolle yaklaşın.

Kendinizi merkeze alınız.

Mutlu haftalar