Mulaney’e yakın bir kaynak, Malcolm Hiệ adında iki yaşında bir oğulları olan, 44 yaşındaki Munn ve 41 yaşındaki komedyenin evlilik haberini doğruladı. Törende sadece oğullarının ve bir tanığın hazır bulunduğu belirtildi. 

Çiftin düğünü, ünlü oyuncunun meme kanseri teşhisini kamuoyuna açıklamasından sadece dört ay sonra gerçekleşti. 

"X-Men: Apocalypse"nin yıldızı, kemoterapi ve radyasyonun bir kişinin doğurganlığını etkileyebileceği gerekçesiyle rahmini aldırmadan önce, gelecekteki tüp bebek prosedürleri için yumurtalarını dondurdu.

Vogue dergisine Anneler Günü'nde verdiği demeçte, "Teşhis konulduktan sonra bir tur daha yumurta toplama işlemi yapmaya karar verdik ve bunun iyi bir ay olmasını umduk." dedi.

Ayrıca o dönemde bu işlemi üç farklı zamanda denediğini açıkladı: 33, 39 ve en son 42 yaşındayken. 

Munn, "John ve ben bunu çok konuştuk ve ailemizi büyütmenin henüz sona ermediğini hissediyoruz, ancak kemoterapi veya radyasyon tedavisi görmem gerekip gerekmediğini bilmiyordum,' diye ekledi.

Sonuç olarak doktorlar işlem sonucunda iki sağlıklı embriyo elde ettiklerini söyledi. Çift bu şekilde şimdi iki yaşında olan oğullarına sahip oldu.

Munn ve Mulaney, Mulaney'in yaklaşık yedi yıllık bir sürecin ardından Anna Marie Tendler'dan boşanmasının ardından 2021'den beri birlikteler.