Son yılların gözde mankenlerinden Kendall Jenner'ın Fransa'nın başkenti Paris'teki ünlü Louvre Müzesi'nde yaptığı gece yarısı ziyareti sosyal medyayı ikiye böldü... 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tanışan ve Kardashian ailesinin bir üyesi olarak şöhretini perçinleyen 28 yaşındaki Jenner, her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği Louvre Müzesi'ne gitti. 

Gece saatlerinde kendisi için özel açılan müzenin içinde yalınayak dolaşan Jenner'ın pozları büyük beğeni topladı. Leonardo da Vinci'nin ünlü eseri Mona Lisa'ya iyice yaklaşmayı başaran Jenner'ın bu kadar önemli bir kültür merkezinde tek başına yalınayak yürümesini eleştirdi. 

Gece yarısı Jenner için müzenin açılmasına tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, "Nasıl oluyor da bu ayrıcalığa sahip olabiliyor" yorumları yaptı. 

Bir kullanıcı, "Anladık. Louvre Müzesi'nin gece yarısı çıplak ayakla yürümek için açtırabilecek kadar çok zenginsin. Bütün müzeyi mi kiraladın" dedi.

Bir diğer kullanıcı ise, "Müzeyi yalınayak gezmek çok büyük saygısızlık. Para ile klas satın alamazsın" dedi. 

Louvre Müzesi yetkilileri İngiliz medyasına bir açıklama yaptı ve Kendall Jenner'ın müze kapandıktan sonra özel bir tura katıldığını duyurdu.