George Clooney ve Whoopi Goldberg gibi ünlü isimlerin menajerliğini yapan Sam Haskell'in oğlu olan Samuel Haskell IV, bu yılın kasım ayında yayınlanan güvenlik kamera kayıtlarında bir cesedin parçasını çöpe atarken görüldü. 

TMZ tarafından elde edilen dehşet verici görüntüler, Samuel Haskell IV'ün salı günü öğleden sonra beyaz Tesla'sını Encino'daki bir çöp konteynırının yanına park ettiğini, ardından arkasını açıp büyük bir çöp torbası gibi görünen şeyi çıkardığını gösteriyor. 35 yaşındaki Haskell'in, büyük torbayı çöp kutusuna atmadan önce omzuna almaya çalıştığı görülüyor. 

CNN'in bildirdiğine göre pazartesi günü bir tıp doktoru, 37 yaşındaki Mei Li Haskell'in ölüm tarihini 8 Kasım’da otoparkta olarak belirledi.

Bu arada Mei'nin Çin uyruklu ebeveynleri Gaoshan Li (72) ve Yanxiang Wang (64) da hala kayıp ve hayatlarından endişe ediliyor.

ŞİDDET GEÇMİŞİ VAR

Haskell, müfettişlerin evinde cinayet ihtimalini düşündüren önemli miktarda kan ve diğer delilleri keşfetmesinin ardından tutuklandı. 

Parçalanmış cesedin bulunmasından yalnızca bir gün önce, salı günü Tarzana'daki evinin garajından üç büyük çöp torbasını kaldırmaları için işçilere 500 dolar verdiği iddia edildi. 

Kendisini yönetmen olarak tanımlayan ve internette düşük bütçeli videolardan oluşan klipler yayınlayan Haskell'in şiddet geçmişi var. Aralık 2008'de de ölümcül silahla iki kez saldırı suçuyla suçlandı, darp iddiasında bulunmadığını ileri sürdü ve 2010 yılında üç yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırıldı.

Her üç cinayetten de suçlu bulunması halinde, şartlı tahliye olmaksızın ömür boyu hapis cezasıyla karşı karşıya kalacak.