32 yaşındaki şarkıcı Suki Waterhouse, Hollywood aktörü Bradley Cooper (49) ile 2013-2015 yılları arasında yaşadığı beraberliğin “izole edici ve kafa karıştırıcı” sonuçları olduğunu söyledi.

British Vogue'un ağustos sayısının kapağında verdiği röportajda konuşan şarkıcı, ayrılığın hiç de kolay olmadığını söyledi.

Suki Waterhouse...

Ünlü isim, "Şu anda oldukça güçlü olduğumu gerçekten söyleyeceğim, ancak başınıza çok kamusal bir şey geldiğinde ve bunun ardındaki hikaye karanlık ve zor olduğunda ve aslında iyi durumda olmadığınızda ve kendinizi dünyaya açıklayamadığınızda, bu çok izole edici ve kafa karıştırıcı oluyor. Muhtemelen kendimi toparlamam ve hayatımda bu genişlemeyi gerçekten başarabilmem on yılımı aldı." dedi.

İlişkileri başladığında Waterhouse 21, şimdi 49 yaşında olan Cooper ise 38 yaşındaydı. Geçmişteki kalp kırıklıklarının "her zaman insanın içinde kalacağına" inandığını belirten Waterhouse, yaşı ilerledikçe flört hayatının nasıl değiştiğine de değindi.

Robert Pattinson...

Şarkıcı, "20'li yaşlarınız oldukça sadist. O zamanlar deneyimlediğim aşk sadece bir fetişleştirmeydi ve bence sadece bu şekilde sevildiğinizde, sadece cezalandırılıyorsunuz. 30'lu yaşlarınıza girdiğinizde, hemen hemen anında biraz daha fazla saygı görüyorsunuz. Bu hem keyifli hem de aynı zamanda şok edici." diye ekledi.

Waterhouse, nişanlısı Robert Pattinson ile 2018'de tanıştı. İkili o yıl çıkmaya başladı ve Aralık 2023'te de nişanlandı.