Evrim Keklik kimdir? Survivor Evrim Keklik mesleği nedir?

Survivor'ın ilk günlerinde yapılan röportaj'da ada şartlarına isyan ederek dikkatleri üzerine çeken Evrim Keklik, son bölümlerde Fatma ile arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Peki Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında ve mesleği nedir?

Evrim Keklik kimdir? Survivor Evrim Keklik mesleği nedir?

Survivor 2020 yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan Evrim Keklik, karakteri ile yarışmada ön plana çıkan isimler arasında. Özellikle Survivor’ın ikinci bölümünde gözyaşlarıyla ada şartlarına isyan eden Evrim Keklik ilerleyen günlerde de Burak için söylediği sözler dikkat çekmişti. İşte Survivor Evrim Keklik’in biyografisi.

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kensini şu şekilde tanımlıyor;

Merhaba, ben Evrim Keklik 29 yaşındayım. İstanbul’da doğdum ilkokul 1. sınıfta Fenerbahce Spor Kulübü’nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul’a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yuzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.

Survivor'ın yeni yarışmacıları belli oldu! Survivor 2020 kadrosuna iki yeni isim katıldı İlginizi Çekebilir Survivor'ın yeni yarışmacıları belli oldu! Survivor 2020 kadrosuna iki yeni isim katıldı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...