Reklamsız Sözcü

HDP’li vekilden Bahçeli’ye tepki

MHP'nin 'geçersiz' oy vermesiyle AKP adayının başkan seçilmesine HDP'li vekilden flaş bir tepki geldi.

android-time 08:33 2 Temmuz 2015
HDP’li vekilden Bahçeli’ye tepki
MHP'nin 'geçersiz' oy vermesiyle AKP adayının başkan seçilmesine HDP'li vekilden flaş bir tepki geldi.

Bahçeli’nin ‘HDP’nin desteklediği Baykal’a destek vermeyiz’ çıkışına en ilginç tepki HDP’li Filiz Kerestecioğlu’ndan geldi. Kerestecioğlu, twitter’dan yaptığı açıklamada Bahçeli’ye “Off al pesküvitlerini çaya batır ye ne diyeyim” dedi.

HDP İstanbul Milletvekili Filiz Kerestecioğlu, Devlet Bahçeli’nin HDP’nin destek verdiği adaya destek vermemeleri nedeniyle AKP adayı İsmet Yılmaz’ın Meclis Başkanlığı’na seçilmesine neden olan tutumuna ilginç sözlerle tepki gösterdi. Kerestecioğlu “Off al pesküvitlerini çaya batır ye ne diyeyim” diye yazdı.

Kılıçdaroğlu'ndan sert sözler!

Kılıçdaroğlu’ndan sert sözler!

Muhalefet partileri CHP ve HDP, TBMM Başkanlığı’na AKP’nin adayı İsmet Yılmaz’ın seçilmesi nedeniyle MHP’yi suçluyor. CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın açıklamalarından sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye en ilginç tepki, HDP İstanbul Milletvekili Filiz Kerestecioğlu’ndan geldi. Kerestecioğlu, twitter hesabından Bahçeli’nin ‘püskevit’ sözüne gönderme yaparak, “Off al pesküvitlerini çaya batır ye ne diyeyim!!!” yazdı.

Son güncelleme: android-time 08:3902.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more