Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Raşit Bağzıbağlı Kıbrıs’a özel tasarladı
Raşit Bağzıbağlı Kıbrıs’a özel tasarladı
Kıbrıslı modacı Raşit Bağzıbağlı, 'Couture Royal Özel Koleksiyonu'nu Kuzey Kıbrıs’ta Merit Royal Hotel’de düzenlenen bir defile ile sergiledi.
Exclusive 30 Mayıs 2017 - 13:26

Defilenin koreografisini Yasin Soy yaparken, Özge Ulusoy da baş manken olarak podyumda boy gösterdi. Gecede sergilenen giysilerden birisi açık arttırma usulü satışa sunuldu. 15 bin lira başlangıç fiyatıyla satışa çıkan kıyafet, çekişmeli geçen arttırma sonucu Astra Group Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Taşkınsoy tarafından 80 bin liraya satın alındı.

80-bin-liraya-satilan-giysi

DEFİLENİN ÖZEL KONUKLARI

Kuzey Kıbrıs'ın yanı sıra Türkiye'den de çok sayıda konuğun izlediği defile Merit Royal Hotel'in bahçesinde gerçekleştirildi.

rasit-ic

Defileyi izlemek için Türkiye'den gelen ünlü isimler arasında: Özlem Yıldız, Tuğba Özay, Cenk Eren, Müge Sırmabıyık, Lütfü Sapmaz, Zahide Yetiş, Şebnem Schaefer, Aysun Bölükbaşı Mamak, Eran Tapan, Adem ve Filiz Kameroğlu, Oğuz Tütüncü ile Soner Olgun da yer aldı.

merit-rasit-bagzibagli-defile
Son güncelleme: 13:27 - 30.05.2017