Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ahmet Taner Kışlalı anıldı
Ahmet Taner Kışlalı anıldı
Türk siyaset bilimci, siyasetçi, yazar ve öğretim üyesi Ahmet Taner Kışlalı, katledilişinin 17'nci yılında anıldı
Kültür Sanat 21 Ekim 2016 - 12:24

Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü Atatürkçü Düşünce Topluluğu ölüm yıl dönümünde İletişim Fakültesi hocası Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı'yı andı.

ahmet-taner1

Fakültesine ders vermeye giderken  21 Ekim 1999 günü  evinin önünde uğradığı bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ahmet Taner Kışlalı için Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesine bağlı Ahmet Taner Kışlalı Sanat Evi önünde anma etkinliği gerçekleştiren Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü Atatürkçü Düşünce Topluluğu üyeleri Ahmet Taner Kışlalı heykeli önünde fotoğraf çektirdi.

Topluluk adına konuşma yapan Topluluk Yönetim Kurulu Başkanı Ecem Fatma Can: “Ahmet Taner Kışlalı hocamızın öğrencileri olarak, onun bize gösterdiği rotada, aydınlanmayı, Cumhuriyeti, Atatürk'ü her koşulda savunacağız. Cebeci Kampüsü'nde Atatürk değerlerini yükselteceğiz. Kampüsümüzde okuyan tüm üniversite öğrencilerini topluluğumuza üye olmaya davet ediyoruz.” dedi.