Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘The Defenders’ Ağustos’ta ekranda! Marvel karakterleri aynı dizide!
‘The Defenders’ Ağustos’ta ekranda! Marvel karakterleri aynı dizide!
Netflix & Marvel ortaklığının ürünü 'The Defender's yakında ekranda! Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Finn Jones, dörtlüsünü bir araya getirecek olan 'The Defenders' dizisi başlamak için gün sayıyor. Peki The Defenders ne zaman başlıyor?
Kültür Sanat 22 Temmuz 2017 - 15:02

Süper kahramanları aynı dizide! Netflix ve Marvel’in en sevilen süper kahramanları The Defenders’ta birleşiyor! Dizinin konusu New York'u kurtarmak için bir araya gelen süperkahramanların maceraları. Tek başına çalışmayı tercih eden dört kahramanın ekip olma çabasıyla birlikte her bölüm karşılaştıkları tehditleri izleyeceğiz.

Dizide başrollerin yanı sıra Sigourney Weaver, Scott Glenn, Carrie-Ann Moss ve Deborah Ann Woll'u izleyeceğiz. Yapım tüm bölümleriyle 18 Ağustos'ta ekranlarda olacak.

San Diego’da devam etmekte olan Comic-Con etkinliğinde boy gösteren The Defenders ekibinin panelinden heyecan dolu yeni bir uzun fragman da çıktı. Aksiyon dozu yüksek yeni fragmanda kahramanlarımızın yanı sıra Elodie Yung’un Elektra Natchios ve sezonun kötüsü Sigourney Weaver’ın Alexandra karakterlerini de görüyoruz.

THE DEFENDERS’IN KONUSU

Ortak bir amaç için biraraya gelen süper kahramanların New York’u kötü güçlerden koruması anlatılacak. Kendi kişisel sorunlarını bir kenara bırakıp güçlerini birleştiren kahramanlar birlikte daha güçlü olduklarını anlayacaklar.

OYUNCU KADROSU

The Defenders’ın oyuncu kadrosunda bu isimlerin dışında Scott Glenn (Stick), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rosario Dawson (Claire Temple), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Rachael Taylor (Trish Walker), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Simone Missick (Misty Knight) ve Jessica Henwick (Colleen Wing) gibi isimleri göreceğiz.

FRAGMAN

 

THE DEFENDERS 1. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizi; 18 Ağustos 2017 tarihinde Türkiye saatiyle 10:01’de tüm dünyayla aynı anda Netflix üzerinden izlenebilecek.

İŞTE THE DEFENDERS’TAN KARELER

the-defendersthe-defenders-foto-2the-defenders-foto-3the-defenders-foto-4marvel-the-defenders