Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy, mağaza kapatıp 3 saatte 49 bin TL’lik alışveriş yaptı
Bülent Ersoy, mağaza kapatıp 3 saatte 49 bin TL’lik alışveriş yaptı
Takılara olan tutkusuyla bildiğimiz Bülent Ersoy, yine kendi klasiği olan mağaza kapatıp, 3 saat içeride kaldı.
Magazin 13 Mart 2016 - 09:54

Türk müziğinin Diva’sı Bülent Ersoy, önceki gün Nişantaşı’nda mağaza kapattı. Takılara olan düşkünlüğüyle bilinen Ersoy, 3 saati aşkın süreyle kaldığı mağazada 15 Bin Euro (49 Bin TL) değerinde alışveriş yaptı. Arap hayranları tarafından da büyük ilgi toplayan Ersoy, mağazadan çıktığı sırada kısa süreliğine de olsa, ufak bir izdiham yaşandı.

Divayı görebilmek için birbiriyle yarışan vatandaşlar, bir yandan da fotoğraf çektirmek için büyük bir çaba sarf etti.

TarkanABDULLAHOĞLU/SÖZCÜ

“Evdeki takılarımdan dükkan açarım ben ayol!”

Bu saatten sonra kulağımın dibinde nefes çekemem ben! Bornozu anımsatan yeşil elbisesiyle geldiği alışverişte mağaza çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bülent Ersoy, takılara olan merakı sorulunca, ”Evdeki takılarımdan dükkan açarım ben ayol!” diyerek esprili bir şekilde cevap verdi.

Tarkan’ın albümünü de bugün dinleme fırsatı bulduğunu söyleyen Ersoy, ”Çok harika bir albüm olmuş, ben ona söylemiştim esasında, ‘sen bizden birisin’ diye… Dediğimde çıktı zaten” dedi.

Tarkan’ın evleneceği haberlerinin de hatırlatılması üzerine, ”Ne gerek var şimdi” diyerek çıkışta bulunan Ersoy, son zamanlarda hızlanan evlilik furyasıyla ilgili olarak ise, ”Kenan’ın (İmirzalıoğlu) hanımını çok beğeniyorum, çok hanım hanımcık bir kız. Ama ben yalnızlığa alışmış bir insanım. Kulağımın dibinde nefes çekemem ben!” dedi.