Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevda’nın Bahçesi 2. bölüm fragmanı 2 yayında!
Sevda’nın Bahçesi 2. bölüm fragmanı 2 yayında!
Kanal D'nin yeni dizilerinden Sevda'nın Bahçesi'nde 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Levent'in Defne'ye sürprizi büyük sevinç yaratıyor. Defne, Levent ve Eray'ı spora yönlendiriyor. Kolay yorulan ikili soluğu Sevda'nın yanında alıyor.
Magazin 28 Eylül 2017 - 10:50

Baş rollerini Sibel Can ve Emre Kınay’ın paylaştığı dizinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Levent’in spor yaparken ki ham görüntüsü izleyiciye eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Sevda!dan Levent’e: Tanıdığın Sevda değilim artık’. İşte Sevda’nın Bahçesi 2. bölüm fragmanı 2 ve diziye dair ayrıntılar…

sevdanin-bahcesi-2-ic

İLK BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sevda’nın Bahçesi İlk Bölümünde 18 yıl önce boşanan Sevda ve Levent'in yolları yıllar sonra kesişiyor ve Levent, uzun yıllar Sevda'yı görmediği için henüz on sekiz yaşında bir kızı olduğundan habersizdir. Sevda’nın Bahçesi 1.Bölümde, Sevda ve Levent on sekiz yıl önce ayrılmıştır. Levent, Sevda'dan ayrılmak istediğinde Sevda, kızı Defne'ye hamile olduğunu söyleyememiş, Levent baba olduğunu öğrenemeden Sevda'yı terk etmiştir.

sevdanin-bahcesi-2-ic-1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sevda’nın Bahçesi 2. Bölüm Fragmanı – 2 yayında! Levent’in Defne’ye sürprizi büyük sevinci beraberinde getiriyor! Defne’nin, Levent ve Eray’a yaşlısınız söylemi onları spora teşvik eder. İlk spor günlerinde çok kolay yorulan Levent ve Eray, soluğu Sevda’nın yanında alır. Levent’in hastalandığı söylenerek sıcak bir çorbanın her şeyin çözümü olacağını düşünürler. Lakin Sevda, bu fikre pek sıcak bakmaz ve ufak bir zıtlaşma olur. Levent, henüz sır olarak kalan kızı Defne’ye güzel bir sürpriz yapar. Defne, bu eylem karşısında Levent’in boynuna sarılarak içten bir teşekkür eder.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.