Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanı izle: Bülent afişe oldu
Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanı izle: Bülent afişe oldu
Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Rüzgar'ın evlilikleri gerçekleşirken Bülent ise Başak'ın sayesinde tüm mahalleye afişe oluyor.
Magazin 31 Mayıs 2016 - 15:01

Kanal D’nin fenomen haline gelmesi beklenen ve yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren dizisi Tatlı İntikam’ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Rüzgar ile Sinan arasındaki sahte evlilik gerçekleşiyor. Bakalım Pelin bu evliliği öğrenince nasıl bir tepki verecek?tatli-intikam-11.-bolum

BAŞAK'TAN ÇILGINCA HAREKET

Bülent tarafından aldatıldığını düşünen Başak çılgınca bir hareket yaparak, Bülent'in fotoğrafının yer aldığı afişlerle tüm sokakları donatıyor. Afişte ise “Yüzüne tükürün!” başlığı altında “Evlilik vaadiyle kandırdı. Onurumla oynadı. Kızınızın, bacınızın, kendinizin başına gelmiş gibi düşünün.” yazısı yer alıyor. Bülent bu yazıyı gördüğünde ne yapacağını şaşırırken mahalleli tarafından da kınanıyor.

Tatlı İntikam 11. bölümü ile 4 Haziran Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…

Son güncelleme: 15:02 - 31.05.2016