Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasmin Erbil’in fotoğrafını bu defa babası paylaştı
Yasmin Erbil’in fotoğrafını bu defa babası paylaştı
Kızı Yasmin Erbil'in sosyal medya paylaşımlarına tepki gösterdiği bilinen Mehmet Ali Erbil, bu defa kendisi paylaşımda bulundu.
Magazin 2 Aralık 2016 - 12:58

Yasmin Erbil, yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken bir isim, babası Mehmet Ali Erbil’in itirazlarına rağmen kimi zaman paylaşımlarında biraz fazla cüretkâr olabilen Yasmin Erbil yeni yaşını kutladı. Doğum günü kutlamasını babasıyla birlikte yapan Yasmin Erbil o an çekilmiş bir karede son derece mutlu görünüyor. Yasmin’in bu defaki pozunda dikkat çeken detay ise babası tarafından paylaşılmış olması. Yirmi yaşına giren kızının doğum gününü, hesabından paylaştığı fotoğrafı ve altına düştüğü “Kuzum 20 yaşında” notuyla duyuran Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin’in hesabından yaptığı paylaşımdan haberdar olup olmadığı ise belirsizliğini koruyor.

yasmin-erbil-ic

KENDİ HESABINDAN YAPTIĞI PAYLAŞIM ESKİLERİ ARATMADI

Yasmin Erbil’in babası tarafından paylaşılan karesi son derece mütevaziyken, genç kızın kendi hesabından yaptığı paylaşım ise önceki haberlerimize konu olan ve babasının da tepkisini çeken karelerden olması dikkat çekti.  Yasmin’in bu paylaşımı takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı.

yasmin-ic-2

 

 

Son güncelleme: 13:51 - 02.12.2016