Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kod adı; Şıklık
Kod adı; Şıklık
Magazin dünyasının ünlü isimleri bu hafta adeta etkinlikten etkinliğe koşturdu. İşte Yasemin Özilhan, Meryem Uzerli, Burcu Esmersoy gibi isimlerin kameralarımıza yansıyan stilleri...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 12 Ekim 2017 - 19:32

Her daim stiliyle öne çıkan Yasemin Özilhan, spor kıyafetlerle bile nasıl şık olunabileceğini gösteriyor. Aslında giydiği jean ve beyaz tişört kombini, herkesin tercih ettiği bir kombin lakin omzuna attığı turuncu kabanı oldukça havalı bir görünüm elde etmesini sağlamış.

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan

Ahu Yağtu’nun üzerindeki parçaları tek tek değerlendirecek olursak, gayet vintage ve şık… Ne varki hepsi bir arada biraz zorlama gibi olmuş. Keşke beyaz bir pantolon ve o göz yoran çanta yerine siyah havuç pantolon ve minik bir clutch çanta tercih etseymiş. En azından bu kadar karışık bir görüntü ortaya çıkmazdı.

Ahu Yağtu

Ahu Yağtu

Burcu Esmersoy her zaman şık olduğu için söylenecek pek bir şey yok ama bu kez sanki biraz özensiz davranmış gibi. Ayakkabıları kıyafetiyle pek uyumlu olmamış. Üstelik tercih ettiği mavi kumaş pantolon yerine skinny jean giyebilirdi. İşte o zaman ayakkabıları da bu kadar sırıtmazdı!

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy

Nebahat Çehre de şıklığıyla adından söz ettiren isimlerden. Ne var ki, dün katıldığı film galasına giderken tercih ettiği spor kıyafeti çok da başarılı bulmadık. Sezonun trendi pijama pantolon ve beyaz tişörtle davete katılan Çehre’yi daha şık kombinlerle görmek istiyoruz…

Nebahat Çehre

Nebahat Çehre

Meryem Uzerli’nin kıyafetinden çok, yeni köfte dudakları ilgimizi çekti… Keşke hiç dudaklarıyla oynamasaydı. Zira hiç yakıştıramadık. Üstelik saçlarını daha havalı bir model yaptırsaymış belki dudakları bu kadar dikkat çekmezdi!

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli

Pınar Altuğ yine klasikleşmiş tarzıyla çıktı karşımıza. Adeta bir genç kız havasında gördüğümüz Altuğ, Bugs Bunny baskılı turuncu sweatshirt’ü ve çizgili eteğiyle hoş bir kombin yapmış!

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ