Sözcü Plus Giriş

Putin: Dedikodusuz hayat sıkıcı olurdu

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 10 gün sonra kameraların karşısına geçerek, sağlık sorunları yaşadığı yönündeki iddialara bizzat yanıt verdi

Güncellenme: 15:41, 16/03/2015
Putin: Dedikodusuz hayat sıkıcı olurdu

Rusya lideri Putin, Saint Petersburg’da Kırgızistan Devlet Başkanı Almazbek Atambayev ile bir araya geldi. Putin, Atambayev ile yaptığı görüşme sırasında hakkndaki iddialarla ilgili olarak “Dedikodusuz hayat sıkıcı olurdu” ifadelerini kullandı.

“YÜRÜYOR, ARABA KULLANIYOR”

Kırgız lider Atambayev de Rusya Devlet Başkanı’nın sağlık durumunun iyi olduğunu vurguladı. Atambayev, “Sayın Putin, sadece yürümekle kalmıyor, aynı zamanda da araba kullanıyor” dedi.

Putin ve Atambayev’in fotoğrafları Twitter’da paylaşıldı.

ÖLDÜĞÜ BİLE İDDİA EDİLDİ

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 5 Mart’ta ortalıktan kaybolmuştu. Geçen günlerde Kremlin Sarayı’nda Rusya Anayasa Mahkemesi Başkanı ile görüşürken çekilen fotoğraf basını tatmin etmemişti.

Putin’le ilgili ortaya atılan iddialar arasında, sağlık durumunun kötü olduğu ve bu yüzden basının karşısına çıkamadığı konuşuluyordu. Ortaya atılan diğer iddialar arasında, Putin’in  çocuğunun olduğu ve hatta öldüğü bile konuşulmuştu.

Putin Müslüman oldu iddiası!

Putin Müslüman oldu iddiası