Sözcü Plus Giriş

“Bu kızlar kime poz veriyor?”

Cannes'a katılan Cansu Dere ve Fahriye Evcen kırmızı halıda önemsenmedi.

Güncellenme: 11:14, 20/05/2015
“Bu kızlar kime poz veriyor?”

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Cannes Film Festivali’ne Türkiye’den Cansu Dere ve Fahriye Evcen katıldı. Cannes’da kırmızı halıya çıkmak demek, bütün dünya medyasının kameralarının üzerinde olması demektir. Ancak bu kez kırmızı halıda ilginç bir olay yaşandı. Cansu Dere kırmızı halıya çıktığında kameralar başka yöne bakıyordu.

SEMERCİOĞLU KÖŞESİNE TAŞIDI

Cengiz Semercioğlu konuya ilişkin bugünkü köşesinde bu ayrıntıya yer verdi. Fahriye Evcen ve Cansu Dere’nin halini dalga geçer bir üslupla kaleme alan Semercioğlu “Bu kız da kim? diyerek bile deklanşöre basmıyorlar..” dedi. İşte o yazının dikkat çeken kısımları;

“POZ VERİYORLAR DA KİME?”

“Ünlü oyuncular, ödüle aday filmlerin yönetmenleri kırmızı halıya çıkmadan önce anons edilirler ““Bilmem kim geliyor kırmızı halıya, şimdi de şu geliyor” diyerek…” Dünyanın en büyük ajansları, gazetelerin foto muhabirleri de hemen pozisyon alırlar en güzel kareyi yakalayabilmek için. Bu bilgiler sonrasında şimdi Cansu’nun şu fotoğrafına bir bakın. Cansu poz veriyor da kime veriyor?

“İLAÇ NİYETİNE BİR KARE BİLE ÇEKMİYORLAR”

Arkadaki foto muhabirlerinin umurunda değil. Kendi aralarında muhabbete dalmışlar, kırmızı halıya çıkacak ünlüyü bekliyorlar.. “Bu kız da kim” diyerek ilaç niyetine bir kare bile deklanşöre basmıyorlar. Cansu için öyle de Fahriye için farklı mı? O da poz verdi ama kimse dönüp bakmadı. Peki bu pozları kime veriyor güzel oyuncularımız? Söyleyeyim. Sadece sponsorun orada hazır bulundurduğu tek bir fotoğrafçıya..”