Mirros’s Edge ücretsiz olarak sunulacak!

İlk oyunuyla parkur mekaniklerini başarılı bir şekilde FPS türüyle birleştiren Mirror’s Edge, EA’in Access programına dahil oluyor. Böylece üyeliği olanlar Faith’in maceralarını bedava olarak deneyimleyebilecek.

Mirros’s Edge ücretsiz olarak sunulacak!

Battlefield serisinin yapımcılarından DICE’ın geliştirdiği ve Electronic Arts’ın bu sene başlarında piyasaya sunduğu Mirror’s Edge Catalyst’in, EA Access’e ekleneceği resmi olarak açıklandı.

Mirror’s Edge oyunları 9 Kasım’da EA Access’te!

EA’nin, Microsoft Xbox One için özel olarak sunduğu paralı üyelik sistemi olan EA Access, aylık belli bir ücret karşılığında birçok oyunu oyunculara sunuyordu. Bu sisteme bağlı oyunlardan Need for Speed, FIFA 16, Titanfall, Battlefield 4, Battlefield Hardline gibi yapımlar yer alıyor ve böylelikle bu oyunları aylık bir miktar ücret karşılığında oynayabiliyorsunuz.

GTA Vice City Remastered nasıl görünürdü?

Electronic Arts’ın, Ekim 2016 için yaptığı açıklamada; Mirror’s Edge Catalyst ve ilk oyun olan Mirror’s Edge, 9 Kasım 2016 tarihinde resmi olarak EA Access’e eklenecek. Ayrıca Star Wars Battlefront ve EA Sports UFC 2’de yakın zamanda EA Access’e eklenecek.

Mirror’s Edge Catalyst ve Mirror’s Edge, şimdilik Origin Access’e dahil olmayacak. EA Access üyeliği ise Microsoft Xbox One’da aylık 12 TL ücret ile sunuluyor.

Loading...