Reklamsız Sözcü

Turkish Do&Co’nun aşçılarını Nusret kaptı

Türk Havayolları'na hizmet veren Do&Co'dan kovulan 30 aşçı Nusret tarafından işe alındığı öğrenildi.

android-time 10:25
Turkish Do&Co’nun aşçılarını Nusret kaptı
Türk Havayolları'na hizmet veren Do&Co'dan kovulan 30 aşçı Nusret tarafından işe alındığı öğrenildi.

Airport Haber’in haberine göre; Türk Hava Yolları'na da hizmet veren Do&Co çalışanlarından 30'unu, ünlü restoran işletmecisi Nusret Gökçe kaptı.

Türk Hava Yolları'nın çalıştığı ikram firması Turkish Do&Co'dan çıkarılan uçan aşçılar Nusr-Et'te işbaşı yaptı. Son yılların en popüler işletmecilerinden biri olan Nusret Gökçe'nin, Türk Hava Yolları'nın ikram şirketinden çıkarılan uçan aşçıları kendi restoranlarında görmek istemesi üzerine 30 civarında uçan aşçı işe alındı.

‘ANINDA İRTİBATA GEÇİN’

Türk Hava Yolları ile sıkça seyahat eden Gökçe'nin, uçaklarda görev alan uçan aşçıların servislerinden oldukça memnun olduğu ve işsiz kaldıklarını öğrendiği anda da uçan aşçılar ile irtibata geçilmesini istediği öğrenildi.

Ünlü işletmeci Nusret Gökçe'nin iş teklifi karşısında şaşkınlık yaşayan uçan aşçılar, Gökçe'ye ait İstanbul'un çeşitli noktalarındaki Nusr-Et isimli restoranlarda işe başladı.

 

İLGİLİ HABERNusret külliye yaptıracak!Nusret külliye yaptıracak!İLGİLİ HABERAdanalı meşhur kasap Nusret'e meydan okudu!Adanalı meşhur kasap Nusret'e meydan okudu!

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 13:2131.07.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more