Sözcü Plus Giriş

Balıkesir Belediye Başkanı istifa edecek mi?

AKP'de 22 Eylül günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadir Topbaş'ın görevini bırakması ile başlayan istifa rüzgarında sona gelindi. Şimdiye kadar 5 isim istifasını sundu. Şimdi tüm gözler listedeki son isme, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'a çevrildi. Uğur'un bugün saat 17:00'da yani AKP'deki 'istifa operasyonu'nun 38. gününde açıklama yapması bekleniyor. Balıkesir'deki son gelişmeleri CNN Türk'e değerlendiren DHA muhabiri Hilmi Duyar "Ahmet Edip Uğur'un başkanlığa devam yönünde bir karar vermesi beklenmiyor" dedi.

07:33 -
Balıkesir Belediye Başkanı istifa edecek mi?

AKP'deki istifa operasyonunda şimdiye kadar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek istifa etti.

istifa-ortaTÜM GÖZLER BALIKESİR’DE

6 kişilik listede geriye bir tek Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur kaldı. Uğur'un kararını bugün açıklaması bekleniyor.

ERDOĞAN ‘İSTİFASINI BEKLİYORUZ’ DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, partisinin önceki günkü Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında, belediye ve il başkanlarına yapılan operasyonla ilgili değerlendirmelerde bulunmuş ve kararını pazartesi günü açıklayacağını söyleyen Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur hakkında ”Pazartesi istifa etmesini bekliyoruz” demişti.

DHA MUHABİRİ: İSTİFA EDECEK

Balıkesir’deki son gelişmeleri CNN Türk’e değerlendiren DHA muhabiri Hilmi Duyar da “Ahmet Edip Uğur’un başkanlığa devam yönünde bir karar vermesi beklenmiyor” dedi.

 

İLGİLİ HABERMelih Gökçek'in istifa toplantısında olay çıktı! Akit TV muhabiri tartaklandıMelih Gökçek'in istifa toplantısında olay çıktı! Akit TV muhabiri tartaklandı

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:45 31.10.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more