Bayrağımızın hali iç acıttı

Tunceli İl Sağlık Müdürü Sercan Özaydın ile Sağlık Bakanlığı Danışmanı Halil İbrahim Çolak, Tunceli Devlet Hastanesini ziyaret ederek, çalışanlar ve hastalarla görüştü. İl Sağlık Müdürü’nün bu ziyareti Tunceli İl Sağlık Müdürlüğü’nün internet sitesinde de fotoğraflarla yayınlandı. Fotoğrafta arka planda gözüken Türk Bayrağı’nın hali ise içler acısı bir görüntü sergiledi.

Bayrağımızın hali iç acıttı

Tunceli İl Sağlık Müdürlüğü'nün internet sitesinde yayınlanan ziyaret fotoğraflarında hastalarla sohbet ve çalışanlarla görüşmelere ilişkin fotoğraflara yer verildi. Bir fotoğraf ise hastane içinde çekildi ancak hastane yerleşkesindeki Türk Bayrağı da fotoğrafta görüldü. Sağlık Bakanlığı logolu, Kızılay logolu bayraklar ve Türk Bayrağı bir arada yerleşkede yer alırken, Türk Bayrağı'nın oldukça yıpranmış ve yırtık olması dikkat çekti. Fotoğraf 25 Haziran'da eklendi, 20 gündür siteden kaldırılmadı.

115190devlet-hastanesi-ziyaretijpg

Siteyi ziyaret eden vatandaşlar, “Tunceli toprakları ülkemizin her bir karış toprağı gibi şehit kanıyla harmanlanmıştır. İl Sağlık Müdürü'nün fotoğrafındaki arkada dalgalanan şanslı bayrağımız savaş meydanlarında bile bu kadar yıpranmış ve yırtık olmamıştı. Bu idareciler 20 gündür hala sitelerinde bayrağımızı ve onun uğruna kanını akıtan şehitlerimizi rencide ediyor” diyerek tepki gösterdi.

tunceli

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...