Reklamsız Sözcü

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan muhtarlara ‘İspanya turu’ sözü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Saray'da 43. muhtarlar Toplantısında yaptığı konuşmada, İçişleri Bakanı Soylu'ya bir çağrıda bulunarak, muhtarların peyderpey İspanya götürülmesini istedi.

14:19 -
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan muhtarlara ‘İspanya turu’ sözü

Cumhurbaşkanı Erdoğan 43. Muhtarlar Toplantısında muhtarlara sesleniyor. Erdoğan’ın muhtarlara yaptığı konuşmada ‘İspanya’ çağrısı dikkat çekti. Cumhurabaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı’na seslenerek Erdoğan, Endülüs Sarayı’nda bulunan “Allah’tan başka galip yoktur” yazısını görmeleri için muhtarların peyderpey İspanya’ya götürülebileceğini söyledi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasındaki İspanya detayı…

“Emniyet’in içinde FETÖ’nün de kendi temsilcileri var, onlarla temsil almaya gidiyor. Müsteşarı teslim alacak, ardından sıra, hedefleri büyük ya oraya gelecekti. Onlar şunu bilmiyordu, İspanya’nın Endülüs Sarayı’na bir gitme imkanı olursa, İçişleri Bakanı burada, peyderpey bir seferberlik yapsa da muhtarlarımızın içinden grup grup buralara muhtarlarımızı da götürmekte fayda var. Kubbede bir ayet yazar; Allh’tan başka galip yoktur.”

“Muhtarlarımızın bir dünya turu gibi, bu batıda olacak, bunu başarmış olacaklar. Milletimiz de bütün bu olanları gördük, her türlü desteği verdi. Cumhurbaşkanlığı seçimi milletimizin tüm saldırılara bir meydan okumasıydı. Siz Kudüs’e giderseniz birileri ürker. Bütün planları, görevi İçişleri Bakanımıza verdik, Kudüs de bunun içinde olabilir. Paket tur gerçekleştirilebilir.”

 

İLGİLİ HABERErdoğan: İttifakı milli mutabakat olarak görüyoruzErdoğan: İttifakı milli mutabakat olarak görüyoruz

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:37 11.01.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more