Sözcü Plus Giriş

Gaga Bulut kimdir, gerçek adı ne? İşte gözaltınan alınan Gaga Bulut hakkında detaylar…

Gaga Bulut'un yayınladığı video sonrası gözaltına alınmasıyla birçok detay merak edilmeye başlandı. Gaga Bulut'un gerçek adı ve neden gözaltına alındığı da merak ediliyor. İşte sosyal medyada videolar yayınlayarak ünlü olan Gaga Bulut hakkında merak edilenler...

11:35 -
Gaga Bulut kimdir, gerçek adı ne? İşte gözaltınan alınan Gaga Bulut hakkında detaylar…

Gaga Bulut lakabıyla bilinen ve sosyal medyada videolar yayınlayan kişi gözaltına alındı. Gaga Bulut hakkında birçok soru merak edilmeye başlandı. Gaga Bulut’un gerçek adı ne sorusu da cevap aranan sorular arasında.

GAGA BULUT KİMDİR? GERÇEK ADI NE?

Gaga Bulut’un gerçek adı Bulut Altuğ’dur. Gaga Bulut yani Bulut Altuğ sosyal medya aracılığı ile müstehcenlik suçu işlediği gerekçesiyle işlem yapılan zanlı sağlık kontrolünden geçirildikten sonra İzmir Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

buz-5cg7_cover

SOSYAL MEDYA ARACILIĞI İLE MÜSTEHCENLİK SUÇUNA DA GÖZALTI

İzmir’de sosyal medya aracılığı ile yaydığı görüntülerde sözde düzenlediği yarışmalarda para verme vaadiyle küçük yaştaki çocuklara genel ahlaka aykırı davranışlar yaptırmaya zorlayan kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri kendisini sosyal medya fenomeni olarak tanıtarak küçük yaştaki çocuklara para verme vaadiyle küçük yaştaki çocuklara genel ahlaka aykırı davranışlar bulundurduğu belirlenen kişiye yönelik çalışma başlattı.

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan kişinin B.A. (21) olduğunu tespit etti. Operasyon düzenleyen ekipler, zanlıyı ikametinde gözaltına aldı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 08:11 16.10.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more