Sözcü Plus Giriş

Erdoğan’dan MHP’ye jest

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti 81 ilde aday çıkaracak mı? MHP'ye bir jest olabilir mi?" sorusuna, "Eğer bir mutabakat yapıyorsak, karşılıklı jestlerimiz tabii ki olacak" yanıtını verdi.

17:30 -

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sorular yönelten basın munsupları, “İstanbul için Sayın Yıldırım’ın ismi ön plandaydı ama Sayın Yıldırım ile ilgili özel bir düzenleme yapılması beklentisi olduğu yönünde iddalar var…” şeklinde bir soru sordu. Erdoğan bu soruya “Müddeyi iddiasını ispatla mükelleftir hadi bakalım ispat edin iddiaları” şeklinde yanıt verdi.

İLGİLİ HABERKadıköy Belediye Başkanı'ndan Erdoğan'a yanıtKadıköy Belediye Başkanı'ndan Erdoğan'a yanıt

“MHP’YE JEST OLABİLİR Mİ?”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP ile yapılan yerel seçim ittifakı konusunda da, “Ak Parti İstanbul gibi bir yerde aday çıkarmama gibi bir sorun olur mu? Görüşmelerimiz sürüyor. Teknik çalışmalar yapılıyor. Kalan yerleri de inşallah sayın başkanla beraber değerlendireceğiz” ifadesini kullandı.

Erdoğan ‘MHP’ye bir jest olabilir mi?’ sorusuna ise, “Bizim de var bizim de benzer şeylerimiz var eğer karşılıklı bir mutabakat yapıyorsak karşılıklı jestlerimiz tabii ki olacak” dedi.

İLGİLİ HABERSon dakika... Erdoğan AKP'nin 20 belediye başkan adayını açıkladıSon dakika... Erdoğan AKP'nin 20 belediye başkan adayını açıkladı

 

 

Son güncelleme: 12:08 21.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more