Xiaomi Mi Band 3 özellikleri ve fiyatı belli oldu! İşte detaylar…

Xiaomi sevilen Mi Band serisinin 3. modelinin tanıttı. Xiaomi Mi Bamd 3'ün en dikkat çeken özelliği önceki modeline göre daha büyük ve daha yüksek çözünürlüklü bir ekranı olmasına rağmen 20 günlük pil süresi oldu. İşte Xiaomi Mi Band 3 özellikleri ve fiyatı...

Xiaomi Mi Band 3 özellikleri ve fiyatı belli oldu! İşte detaylar…

Xiaomi, Çin'de düzenlediği etkinlikte yeni ürünlerini tanıttı. Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 SE, Xiaomi VR, Xiaomi Mi TV 4 ve haberimize konu olan Xiaomi Mi Band 3 modellerini tanıtan firma, sunduğu ürünlerin fiyatları ve özellikleriyle yine ilgiyi üzerine topladı. Xiaomi'nin sevilen akıllı bileklik ailesi Mi Band‘in 3. modeli özlellikleri ve fiyatı belli oldu.

MI BAND 3 NE KADAR?

Çin'de 26 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan Xiaomi Mi Band 3, daha önceki Mi Band modelleri gibi uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

XIAOMI MI BAND 3 ÖZELLİKLERİ

Mi Band 2 modeline göre daha büyük ve daha yüksek çözünürlüklü bir ekranla gelen Mi Band 3, bu geliştirmelere rağmen 20 gün pil süresiyle dikkat çekiyor.

0.78 inç büyüklüğünde ve kavisli yapıda gelen OLED ekrana sahip olan Mi Band 3, dokunmatik desteğiyle beraber bildirimleri sizlere daha gelişmiş bir şekilde gösteriyor ve bildirimler arası geçişi daha kolay bir şekilde bizlere sunuyor.
xiaomi-mi-band-3-ozellikleri-fiyati

Mi Band 2‘deki 0.42 inçlik ekrana göre 0.78 inç'e çıkarılan ekran sayesinde artık anlık mesaj gönderebilecek, arayanın kimliğine bakabilme ve aramayı red etme özelliği, ekrandan hava durumuna, alarma göz atıp, alarmı kapatabilme gibi pek çok özellik akıllı bilekliğe eklenmiş.

Ayrıca Mi Band 3, Mi Band 2 gibi nabız ölçer, adım sayar, koşu mesafesi, uyku takibi ve hareketsiz kalma gibi etkinliklerin takibini de yapabilecek.

50 Metreye kadar su sızdırmayan yapısı, 20 güne kadar dayanan pil gücü ve uygun fiyatıyla Xiaomi Mi Band 3, yine en çok satan akıllı bileklik olmayı başaracak GİBİ.

Loading...