AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Bugün açıklanır mı? AÖF kayıt yenilemeleri ne zaman başlayacak?

AÖF sonuçları ne zaman açıklanır sorusunun yanıtını aramaya başladı. AÖF final sınavlarının ardından bahar döneminde eğitim almaya devam edecekler Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme tarihlerini araştırıyor. Sınav sonuçları ile ilgili merak içinde olan öğrenciler Anadolu Üniversitesi'nden gelecek açıklamayı bekliyor. şte AÖF kayıt yenileme ve merak edilen tüm ayrıntılar...

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Bugün açıklanır mı? AÖF kayıt yenilemeleri ne zaman başlayacak?

AÖF sınavı ardından sonuçları öğrenmek isteyen öğrencilerin heyecanlı bekleyişi sürüyor. Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme tarihlerini de merak edenler arayışlara başladı. Peki AÖF kayıt yenilemeleri ne zaman yapılacak? AÖF için merak edilen gelişmeler…

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

AÖF sınav sonuçları bugün açıklanır mı öğrenciler tarafından merak ediliyor. Fakat Açık Öğretim Fakültesi sonuçlarının bugün açıklanması beklenmiyor. Anadolu Üniversitesi, vize-final sınav sonuçların açıklanacağı tarihe dair resmi açıklamada bulunmuyor. Bir önceki vize sınavlarına dair sonuçların açıklandığı tarih baz alındığında sonuçlar, sınavdan 10 gün sonra, 23 Ocak 2019 Çarşamba günü açıklanabilir.

AÖF OTOMASYON SİSTEMİNE GİRİŞ

AÖF KAYIT YENİLEME KILAVUZU

BAHAR DÖNEMİ KAYIT YENİLEME NE ZAMAN?

Güz döneminin sona erişiyle birlikte bahar döneminin kayıt tarihleri ve nasıl yapılacağı araştırılmaya başlandı. Kayıtlar 11-22 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılacak.

AUZEF sınav giriş belgesi: AUZEF için bu belgelere dikkat! AUZEF sınav giriş belgesi nasıl alınır? İlginizi Çekebilir AUZEF sınav giriş belgesi: AUZEF için bu belgelere dikkat! AUZEF sınav giriş belgesi nasıl alınır?

AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?

AÖF'ün yaptığı açıklamada uygulanacak yeni sistem şu şekilde; “Kayıt yenileme, Ders Seçimi (Ekle-Sil) işlemi ve Kayıt Yenileme Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecektir.” Ders seçim işlemi aof.anadolu.edu.tr adresindeki Kayıt Otomasyonu bağlantısı Kayıt Yenileme linkinden yapılabilecek. AÖF kayıt yenileme ücretleri Ziraat Bankası ATM'lerinden yatırılabilecek. Öğrencilerin aof.anadolu.edu.tr adresinden kayıt yenileme işleminin gerçekleştirildiğini kontrol etmesi gerekiyor.

sinav-shutterstock-aof-kayit-2018-2

ÜCRETLER NASIL YATIRILACAK?

Kayıt yenileme için yapmanız gereken ödemeleri Ziraat Bankası aracılığıyla aşağıdaki ödeme yöntemlerinden biriyle gerçekleştirebilirsiniz: Kredi Kartı/Banka Kartı ile Ödeme (Ders seçimi işleminizi yaptıktan sonra herhangi bir bankanın kredi kartı/banka kartı ile online ödeme yapabilirsiniz. Ancak, kayıt tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartı/banka kartıyla ödeme yapılamayabilir.) İnternet Bankacılığı ile Ödeme, ATM’den Ödeme (Kartlı/Kartsız)  Mobil Bankacılık ile Ödeme Kayıt yenilemenin son günü İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 23.30’a kadar ödeme yapılabilecektir.