Sözcü Plus Giriş

AÖF sınav yerleri belli oldu mu? AÖF vize sınavları ne zaman?

2019-2020 eğitim dönemi AÖF güz dönemi vize sınavları öğrenciler tarafından merak ediliyor. AÖF’ün internet sitesinde yer alan akademik takvim altında sınav tarihleri paylaşıldı. Peki, AÖF güz dönemi vize sınavları ne zaman yapılacak? AÖF sınav yerleri belli oldu mu?

08:29 -
AÖF sınav yerleri belli oldu mu? AÖF vize sınavları ne zaman?

Üniversite eğitimine Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde devam eden öğrencilerin gireceği AÖF güz dönemi ara sınav tarihleri belli oldu. Yüzbinlerce öğrenci AÖF vize sınavlarının yapılacağı tarihe odaklandı. Peki, AÖF güz dönemi sınavları ne zaman? AÖF sınav giriş belgeleri ne zaman yayınlanır ve sınav giriş yerleri ne zaman belli olur?

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU MU?

AÖF sınav giriş yerlerinin önümüzdeki hafta başında belli olması bekleniyor.

AÖF vize sınavları ne zaman? AÖF güz dönemi ara sınav takvimi

AÖF GÜZ DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı aktif öğrencilerin 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınavları, 14 Aralık 2019 Cumartesi ve 15 Aralık 2019 Pazar günlerinde yapılacak.

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı ise 18 Ocak 2020 Cumartesi ve 19 Ocak 2020 Pazar günlerinde yapılacak.

AÖF SINAV SONUÇLARI NASIL SORGULANACAK?

Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrencilerin Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin kullandığı e-Kampüs sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile sisteme giriş yapmaları gerekiyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more