Sözcü Plus Giriş

Babaya son bakış

Suriye'nin Kamışlı kentinde Mardin’in Nusaybin ilçesine teröristlerce atılan havan ve roketler sonucu şehit olan Mehmet Şirin Demir ve 7 sivil şehit toprağa verildi. Cenazede, Demir'in kızının düğününde giymek için aldığı takım elbisesi tabutun üzerine konuldu.

10:27 -

Terör örgütü YPG/PKK’nın Suriye’de işgali altındaki bölgeden, Mardin’in Nusaybin ilçesindeki sivillere yönelik yaptığı havan ve roketatarlı saldırıda şehit olan TRT Kurdi çalışanı Gülay Demir’in babası Mehmet Şirin Demir’in cenazesi Nusaybin Devlet Hastanesi morgundan alınarak Molla Ahmet Camisi’ne getirildi.

AA

Defin esnasında TRT Kurdi çalışanı Gülay Demir, “İnşallah şehit oldun babam, hakkını helal et babam, doyamadım sana baba” ağıtları yaktı.

AA

Terör örgütü YPG/PKK’nın Suriye’de işgali altındaki bölgeden, Mardin’in Nusaybin ilçesindeki sivillere yönelik yaptığı havan ve roketatarlı saldırıda 8 kişi şehit olmuş, 35 kişi yaralanmıştı.

AA

18 SİVİL ŞEHİT OLDU

Teröristler tarafından düzenlenen hain saldırılarda Akçakale´de 2, Ceylanpınar´da 2, Suruç´ta 3 ve Nusaybin´de 11 olmak üzere 18 sivil şehit oldu, çok sayıda kişi yaralandı.

Son güncelleme: 12:02 12.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more