Sözcü Plus Giriş

Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım canlı yayını ne zaman? İmamoğlu ve Yıldırım yayını hangi kanalda?

İptal edilen İstanbul yerel seçiminin ardından Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım canlı yayın programına çıkacak. Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun yer alacağı canlı yayın hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta yayınlanacak sorusu birçok seçmen tarafından merak ediliyor. İşte Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım canlı yayını detayları...

13:51 -
Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım canlı yayını ne zaman? İmamoğlu ve Yıldırım yayını hangi kanalda?

31 Mart’ta gerçekleşen 2019 yerel seçimleri iptal edildi ve 23 Haziran’da yeniden gerçekleştirilecek. İstanbul seçimlerinin en kuvvetli iki adayı Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım seçim öncesinde televizyon ekranlarında karşılaşacak.

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM CANLI YAYINI NE ZAMAN?

Ünal; “16 Haziran Pazar günü saat 21:00'de ortak yayında bir araya geleceklerdir. Moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya gerçekleştirecektir” dedi. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ise “Yayın Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirecek. Teknik ekibi ise AKP ve CHP ortaklaşa koordine edecektir” diye konuştu.

İLGİLİ HABERİsmail Küçükkaya kimdir? İsmail Küçükkaya kaç yaşında ve nereli?İsmail Küçükkaya kimdir? İsmail Küçükkaya kaç yaşında ve nereli?
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more