Sözcü Plus Giriş

Millet İttifakı’nın Seçim Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Alparslan Yılmaz’a saldırı!

Millet İttifakı'nın Seçim Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Alparslan Yılmaz, iş yeri önünde yaklaşık on kişilik bir gurubun saldırısına uğradı. Yılmaz'ın saldırıya uğradığı o anlar güvenlik kameralarına da yansıdı.

Saygı ÖZTÜRK
22:54 -

İYİ Parti eski ilçe başkanı, Millet İttifakı’nın Seçim Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Alparslan Yılmaz, Ankara Etimesgut’ta bulunan iş yerinin önünde yaklaşık on kişilik bir gurubun saldırısına uğradı.

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Yılmaz’ın saldırıya uğradığı anlar güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde aracın yanında bulunan Yılmaz’a etraftaki kişiler yumruk atıyor. Olayı gören iş yerindekiler de Yılmaz’a yardıma koşuyorlar. Saldırıyı engellemek isteyen Alpaslan Yılmaz'ın 70 yaşındaki babası da saldırganlar tarafından darp ediliyor.

İLGİLİ HABERMansur Yavaş'tan Özhaseki'ye FETÖ yanıtı!Mansur Yavaş'tan Özhaseki'ye FETÖ yanıtı!

Siyasi amaçlı yapılan saldırı, polise intikal ettirildi ve saldırganların yakalanması istendi.

GÖREVDEN ALINMIŞTI

Mansur Yavaş’ın seçim koordinasyonu işleri ile uğraşan Alparslan Yılmaz, CHP ve İYİ Parti’nin ayrı ayrı aday çıkarmasına karşı çıkmış, bu yüzden ilçe başkanlığından alınmıştı. Ancak Kılıç görevden alındıktan sonra partiler ittifakı gerçekleştirmişti.

İLGİLİ HABERSon dakika... Kılıçdaroğlu ve Akşener ilk kez ortak miting yaptıSon dakika... Kılıçdaroğlu ve Akşener ilk kez ortak miting yaptı

 

ALPARSLAN YILMAZ NE DİYOR?

Olaydan sonra Şehit Osman Avcı Karakolu’na başvuran ve darp raporu da alan Yılmaz, SÖZCÜ’ye şunları söyledi;

“Saldırganları tanımıyorum. Saldırganlar yeni açtığımız Mansur Yavaş seçim bürosunun (SMK) kapatılmasını, afiş ve bayrakların indirilmesini aksi takdirde burayı bize mezar edeceklerini söylediler.”

Son güncelleme: android-time 23:36 06.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more