Sözcü Plus Giriş

Go-kart kazası geçiren genç kızın arkadaşlarından Ahbab’a çağrı

Samsun’da eğlenmek için gittiği go-kart pistinde saçlarının lastiğe dolanması sonucu saç derisi yüzülen Türkmenistan uyruklu üniversite öğrencisi Nurjemal Annalyyev'in arkadaşları genç kız için yardım kampanyası başlattı. Nurjemal'in arkadaşları Ahbap Platformu ve Haluk Levent'e destek çağrısında bulunarak, yardım talep etti.

15:57 -
Go-kart kazası geçiren genç kızın arkadaşlarından Ahbab’a çağrı

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümü 4’üncü sınıf öğrencisi Türkmenistan uyruklu Nurjemal Annalyyev geçen yıl gittiği go-kart pistinde kaza geçirmişti. Saçları aracın arka tekerine takılan Annalyyev'in saçları koptu ve kaşlarından itibaren saç derisi yüzüldü. Uzun süre hastanede tedavi gören genç kızın eski haline dönebilmesi için arkadaşları sosyal medya hesabından yardım kampanyası başlatıp Haluk Levent’ten yardım istedi.

İLGİLİ HABERSaçları go-kartın lastiğine dolanan kadın ağır yaralandıSaçları go-kartın lastiğine dolanan kadın ağır yaralandı

ÖLÜMDEN DÖNDÜ

19 Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde tedavi gören Nurjemal Annalyyev'i arkadaşları bir an olsun yalnız bırakmıyor. Genç kızın arkadaşları genç kız için sosyal medyadan yardım kampanyası başlatarak ünlü sanatçı Haluk Levent ve AHBAP Platformu ile yardımseverlere çağrıda bulundu. Annalyyev’in eski haline dönmesi için gerekli olan estetik ameliyatları olabilmesi için yardım istedi.

 

Son güncelleme: 17:26 10.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more