Sözcü Plus Giriş

Mansur Yavaş’tan açıklama geldi: Mahkemeye veriyorum!

Millet İttifakı'nın CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, göreve geldikleri takdirde, ilk iş olarak esnafın problemlerini çözmeye başlayacaklarını söyledi. Kirli siyaset yapıldığını da hatırlatan Yavaş, "Biz artık cevap vermiyoruz bunlara. Benim yapacağım tek şey var, tazminat için mahkemeye veriyorum, hukuka başvuruyorum. Allah'a havale ediyorum" dedi.

17:49 -

Mansur Yavaş, seçim çalışmaları kapsamında Yenimahalle’de bulunan Başkent Oto Sanayi ve Şaşmaz Oto Sanayi esnafını ziyaret etti. Burada esnafın sıkıntılarını dinleyen Yavaş, göreve geldikleri takdirde, ilk iş olarak esnafın problemlerini çözmeye başlayacaklarını söyledi.

İLGİLİ HABERYavaş: Hepsinin hesabını soracağızYavaş: Hepsinin hesabını soracağız

“MAHKEMEYE VERİYORUM”

Ankara esnafının değişim istediğini söyleyen Mansur Yavaş, “Bir de görüyorsunuz, kirli siyaset. Biz artık cevap vermiyoruz bunlara. Benim yapacağım tek şey var, tazminat için mahkemeye veriyorum, hukuka başvuruyorum. Allah’a havale ediyorum, bir de sizlere havale edeceğim. Yapacak başka da yapacak bir şey yok. Allah’ın izniyle 10 puandan fazla farkı atacağız. Ankara arınacak” diye konuştu.

İLGİLİ HABERSon dakika: Mansur Yavaş'tan Erdoğan'a yanıt gecikmedi!Son dakika: Mansur Yavaş'tan Erdoğan'a yanıt gecikmedi!

“BEREKET VE HUZUR GELECEK”

Şaşmaz Oto Sanayi’nin Ankara’nın en önemli ticaret merkezlerinden biri olduğunu kaydeden Yavaş, “Bizim projelerimizden birisi öncelikle üreten, istihdam edenlere destek vermek. Hep söylüyoruz, ilk önce fuar alanını tamamlayıp, ardından organize sanayi siteleri, ayrıca oto sanayilerinin sorunlarını çözeceğiz. Yollarından başlayarak, diğer bütün problemlerini çözmek öncelikli işimiz. Esnaf arkadaşlarımıza davetleri için çok teşekkür ederim. İnşallah ayın 1’inden sonra Ankara’ya bereket ve huzur gelecek” ifade etti. DHA

Son güncelleme: 13:02 29.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more