Sözcü Plus Giriş

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! İşte On Numara’da kazandıran rakamlar

Zengin olmak için şans oyunları oynayan milyonlarca vatandaş MPİ çekilişlerini sıkı bir şekilde takip ediyor. Milli Piyango İdaresi Pazartesi günleri On Numara, Çarşamba günleri Sayısal Loto ve Şans Topu, Perşembe günleri Süper Loto, Cumartesi günleri ise Sayısal Loto çekilişlerini düzenliyor. İşte On Numara çekiliş sonuçları ve büyük ikramiye tutarı...

00:17 -
On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! İşte On Numara’da kazandıran rakamlar

On Numara çekiliş sonuçları bu akşam Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda açıklandı. Geçen hafta büyük ikramiye üçe bölünmüştü. Oyunseverler bu hafta talihli olabilmek için kuponlarını hazırladı ve On Numara çekiliş sonuçlarını araştırıyor.

17 HAZİRAN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

ON NUMARA

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

Son güncelleme: 07:24 18.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more