Sözcü Plus Giriş

20 Haziran Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! Süper Loto devretti

Süper Loto oyunu her Perşembe akşamı düzenleniyor. Haftalardır devreden Süper Loto'da geçtiğimiz hafta 22 milyon 527 liralık dev ikramiyeyi Tekirdağ'dan bir kişi kazanmıştı. Bu hafta kuponlarını hazırlayan vatandaşlar Süper Loto çekiliş sonuçlarını araştırıyor.

19:53 -
20 Haziran Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu! Süper Loto devretti

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 2 milyon 28 binTL belirlendi. Şanslı rakamları bilmek ve büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyenler kuponlarını hazırladı. Milli Piyango İdaresi, çekilişi noter huzurunda, canlı yayında açıklıyor. İşte Süper Loto çekiliş sonuçları…

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekiliş sonuçları:

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

SÜPER LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

İLGİLİ HABER19 Haziran Şans Topu çekiliş sonuçları: Büyük ikramiye sahibini buldu19 Haziran Şans Topu çekiliş sonuçları: Büyük ikramiye sahibini buldu

 

İLGİLİ HABERSayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto sonuçlarına göre büyük ikramiye tek kişiye...Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto sonuçlarına göre büyük ikramiye tek kişiye...

 

Son güncelleme: 07:26 21.06.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more