Sözcü Plus Giriş

Instagram’dan ‘stalk’ yapanları üzen güncelleme!

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram aynı zamanda birçok kişi için önemli bir stalk platformu. Başkalarının hayatlarına dair merak ettiklerini araştıranlar Instagram Takip sekmesini kullanıyor. Instagram, kullanıcıların takip ettikleri kişilerin beğeni ve yorumları gibi aktivitelerini gösteren takip sekmesini kaldırmayı planlıyor.

09:37 -
Instagram’dan ‘stalk’ yapanları üzen güncelleme!

Instagram, her geçen gün yeni bir özelliği ile bizleri karşılarken bu kez oldukça önemli bir özelliği kaldırıyor. Instagram güncelleme ile birlikte Instagram takip sekmesini kaldırmayı planlıyor.

TAKİP SEKMESİ KALKIYOR

Instagram, her geçen gün yeni bir özelliği ile bizleri karşılarken bu kez oldukça önemli bir özelliği kaldırıyor. Instagram güncelleme ile birlikte Instagram takip sekmesi Instagram, konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı. Buzzfeed, bu sekmenin gelecek haftadan itibaren kaldırılmaya başlayacağını belirtmiş olsa da bazı kullanıcılar ağustosun başında bu sekmenin kaybolduğunu belirtti.

İLGİLİ HABERInstagram hesabı nasıl silinir? Instagram hesabı nasıl silinir?

 

İLGİLİ HABERInstagram'da şifre nasıl değiştirilir?Instagram'da şifre nasıl değiştirilir?

 

İLGİLİ HABERInstagram ilgi çekmeye çalışıyor! İşte yeni özellik...Instagram ilgi çekmeye çalışıyor! İşte yeni özellik...
Son güncelleme: 10:36 08.10.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more