Sözcü Plus Giriş

Ünlü oyuncu Pierce Brosnan tanınmaz halde: Karantinada altıncı hafta!

Corona virüsü nedeniyle evinde izole olan Hollywood'un ünlü isimlerinden Pierce Brosnan son halini paylaştı. Hayranları Brosnan'ı tanımakta zorlandı.

Sozcu.com.tr
11:27 -
Ünlü oyuncu Pierce Brosnan tanınmaz halde: Karantinada altıncı hafta!

Corona virüsü nedeniyle dünya çapında evde kalma çağrıları yapılırken, ünlü isimler de bu kurala uyduklarını sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla gösteriyor.

Ünlü oyuncu Pierce Brosnan, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla şaşkınlık yarattı. Saç ve sakalı adeta birbirine karışan Brosnan’ı tanımakta zorlanan hayranları, ‘karantinada altıncı hafta’ notu düşülen fotoğrafa kısa sürede binlerce yorum yaptı.

Brosnan’ın hikayesinde paylaştığı kare.

66 yaşındaki yaşındaki aktörün James Bond’u canlandırdığı ‘Başka Gün Öl’ (Die Another Day) filmine gönderme yapan bir kullanıcı, “Kore’de tutsak edilmiş gibisin” yazdı.

Brosnan’ın karantinadan önceki bilindik hali.

“Robinson Crusoe geri döndü” yazan bir başka kullanıcı ise, bu zor günlerde esprili bir paylaşımla yüzleri gülümsettiği için Brosnan’a teşekkür etti.

İLGİLİ HABERAkılalmaz görüntü! İnsanlar can, o çıplak poz derdindeAkılalmaz görüntü! İnsanlar can, o çıplak poz derdinde

 

İLGİLİ HABERKardashian paylaştı sosyal medya yıkıldı! Ünlülerin medyumu: Hastalık 2020'de tüm dünyayı saracakKardashian paylaştı sosyal medya yıkıldı! Ünlülerin medyumu: Hastalık 2020'de tüm dünyayı saracak

 

İLGİLİ HABERDoktor Öz'den çok konuşulacak karantina tavsiyesi: Bol bol seks yapınDoktor Öz'den çok konuşulacak karantina tavsiyesi: Bol bol seks yapın
Son güncelleme: 11:36 18.04.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more