On Numara sonuçları açıklandı! İşte MPİ On Numara’da 17 Şubat çekilişinin şanslı numaraları…

Milli Piyango tarafından haftanın ilk günü düzenlenen On Numara şans oyununda çekiliş sonuçları merakla bekleniyor. Şanslı 10 rakamı doğru tahmin ederek büyük ikramiyeye sahip olmak isteyenler biletlerini hazırladı ve sonuçlara odaklandı. İşte 17 Şubat On Numara sonuçları sorgulama sayfası...

On Numara sonuçları açıklandı! İşte MPİ On Numara’da 17 Şubat çekilişinin şanslı numaraları…

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her hafta pazartesi günü düzenlenen On Numara şans oyununda 915. hafta çekilişi bu akşam yapılacak. Saat 21.15’te başlayacak çekilişin ardından şanslı 22 rakam arasından 10 rakamı doğru bilenler büyük ikramiyeyi kazanacak. Geçtiğimiz hafta 10 bilen 4 kişi, kişi başı 149 bin lira kazanmıştı. İşte 17 Şubat MPİ On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı.

ON NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Piyango İdaresi'nin büyük ikramiyeyi kazanma olasılığı en yüksek oyunu On Numara'da sonuçlar belirlendi. Bu oyunda 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ikramiye kazanıyor.

 

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...