Bakan Koca’nın yardımcısı da çift maaş alıyormuş! Aylık geliri 44 bin 775 TL

CHP' Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, çift maaşlı AKP’lileri açıklamaya devam etti. Yavuzyılmaz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yardımcısı Şuayip Birinci’nin TURKSAT Yönetim Kurulu üyeliği görevinden de 14 bin 500 TL maaş aldığını ileri sürdü.

Bakan Koca’nın yardımcısı da çift maaş alıyormuş! Aylık geliri 44 bin 775 TL

Birden fazla maaş alan AKP'li isimleri ifşa eden CHP’li Deniz Yavuzyılmaz, sosyal medya hesabından bu kez de  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yardımcısı Şuayip Birinci’nin de çift maaşlı olduğunu açıkladı.

AYLIK GELİRİ 44 BİN 775 TL

Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, TBMM Kit Komisyonu tutanağını kaynak olarak göstererek, “AK Partili Sağlık Bakan Yardımcısı Şuayip Birinci’nin aynı zamanda TÜRKSAT Yönetim Kurulu Üyesi olduğunu tespit ettik. Bakan yrd. aylık maaşı: 30.275 TL, TÜRKSAT YK aylık ücreti: 14.500 TL, Aylık toplam gelir: 44.775 TL” ifadelerini kullandı.

Çifte maaş alışkanlık yaptı istifa edip yeniden kavuştu İlginizi Çekebilir Çifte maaş alışkanlık yaptı istifa edip yeniden kavuştu Çifte maaşlılar arasına EPDK Başkanı da katıldı İlginizi Çekebilir Çifte maaşlılar arasına EPDK Başkanı da katıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcılarına çifte maaş kıyağı İlginizi Çekebilir Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcılarına çifte maaş kıyağı Maarif Vakfı'nın yöneticileri de çifte maaşa kavuştu İlginizi Çekebilir Maarif Vakfı'nın yöneticileri de çifte maaşa kavuştu