Kırmızı kategorideki yer alan kentte corona tablosunu gören aşı sırasına girdi

Corona virüsü risk haritasında kırmızı kategoride yer alan ve haftalık vaka sayısı 100 binde 599,29’a yükselmesi ve hastanelerde doluluk oranları bir anda artmasıyla birlikte corona virüsü tablosunu gören vatandaşlar, aşı olabilmek için randevu alıp randevu saatinden önce hastaneye gelerek aşı oldu.

Kırmızı kategorideki yer alan kentte corona tablosunu gören aşı sırasına girdi

Corona virüsü risk haritasında kırmızı kategoride yer alan ve risk sırasında 2'inci sırada yer alan Diyarbakır'da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın bugün yatığı açıklama sonrası aşı randevusu alıp, olmak için sıraya girdi.

Kent genelinden haftalık vaka sayısı 100 binde 599,29'a yükselirken, aşı randevusunu alan vatandaşlar, saatleri gelmeden hastanelerde aşı kuyruğu oluşmasına neden oldu.

Uzmanlar corona virüsünden korunmanın en önemli yolunun aşı olduğunu hatırlatarak, aşı sırası gelenler en kısa sürede aşı olmaları çağrısında bulundular.

Kent alarmda! Vaka sayıları yüzde 152 arttı İlginizi Çekebilir Kent alarmda! Vaka sayıları yüzde 152 arttı Bakan Koca açıkladı! İşte haftalık vaka sayısı... İlginizi Çekebilir Bakan Koca açıkladı! İşte haftalık vaka sayısı...
Afyonkarahisar Ankara aşı randevusu Corona Diyarbakır istanbul izmir Sağlık Sağlık Bakanı Siirt